osobný vlak

Os 7818

º³L

  • 13:17 Košice 0 km
  • 13:21 13:22 Ťahanovce 4 km
  • 13:26 Kostoľany n.Hornádom 9 km
  • 13:30 13:31 Trebejov 14 km
  • 13:33 13:35 Kysak 16 km
  • 13:40 13:41 Veľká Lodina 23 km
  • 13:44 13:45 Malá Lodina 26 km
  • 13:47 13:48 Ružín 28 km
  • 13:52 13:53 Margecany zast. 33 km
  • 13:55 13:56 Margecany 35 km
  • 14:00 14:01 Kluknava 40 km
  • 14:03 14:04 Richnava 42 km
  • 14:07 Krompachy 45 km
  • 14:12 14:13 Spišské Vlachy 53 km
  • 14:16 14:17 Olcnava 57 km
  • 14:19 14:20 Vítkovce 59 km
  • 14:22 Chrasť n.Hornádom 60 km
  • 14:25 Matejovce n.Hornádom 63 km
  • 14:28 14:29 Markušovce 66 km
  • 14:32 14:33 Teplička n.Hornádom 70 km
  • 14:37 14:38 Spišská Nová Ves 75 km
  • 14:41 14:42 Smižany 78 km
  • 14:45 14:46 Spišské Tomášovce 82 km
  • 14:48 Letanovce 83 km
  • 14:52 14:53 Vydrník 88 km
  • 14:55 14:56 Spišský Štiavnik 91 km
  • 15:00 15:01 Gánovce 96 km
  • 15:06 Poprad-Tatry 101 km
    • Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; Informácie získate na čísle Kontaktného centra 18 188
    • ide v X,6
    • zjednodušená preprava bicyklov pod dohľadom cestujúceho bez možnosti zakúpenia miestenky pre bicykel
    • vo vlaku je radený vozeň s prípojkou 230 V
    • v označených vozňoch je v cene cestovného bezdrôtové pripojenie k internetu