osobný vlak

Os 7817

º³L

  • 10:54 Poprad-Tatry 0 km
  • 10:59 Gánovce 5 km
  • 11:03 11:04 Spišský Štiavnik 10 km
  • 11:06 11:07 Vydrník 13 km
  • 11:11 Letanovce 18 km
  • 11:13 11:14 Spišské Tomášovce 19 km
  • 11:17 11:18 Smižany 23 km
  • 11:20 11:21 Spišská Nová Ves 26 km
  • 11:26 Teplička n.Hornádom 31 km
  • 11:30 Markušovce 35 km
  • 11:33 Matejovce n.Hornádom 38 km
  • 11:36 Chrasť n.Hornádom 41 km
  • 11:38 11:39 Vítkovce 42 km
  • 11:41 11:42 Olcnava 44 km
  • 11:46 Spišské Vlachy 48 km
  • 11:51 11:52 Krompachy 56 km
  • 11:55 Richnava 59 km
  • 11:58 Kluknava 61 km
  • 12:03 12:04 Margecany 66 km
  • 12:06 12:07 Margecany zast. 68 km
  • 12:11 Ružín 73 km
  • 12:14 12:15 Malá Lodina 75 km
  • 12:18 Veľká Lodina 78 km
  • 12:23 12:25 Kysak 85 km
  • 12:27 Trebejov 87 km
  • 12:32 12:33 Kostoľany n.Hornádom 92 km
  • 12:37 Ťahanovce 97 km
  • 12:41 Košice 101 km
    • Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; Informácie získate na čísle Kontaktného centra 18 188
    • zjednodušená preprava bicyklov pod dohľadom cestujúceho bez možnosti zakúpenia miestenky pre bicykel
    • vo vlaku je radený vozeň s prípojkou 230 V
    • v označených vozňoch je v cene cestovného bezdrôtové pripojenie k internetu