osobný vlak

Os 7822

º³L

  • 15:17 Košice 0 km
  • 15:21 15:22 Ťahanovce 4 km
  • 15:26 Kostoľany n.Hornádom 9 km
  • 15:30 15:31 Trebejov 14 km
  • 15:33 15:36 Kysak 16 km
  • 15:41 15:42 Veľká Lodina 23 km
  • 15:45 Malá Lodina 26 km
  • 15:48 Ružín 28 km
  • 15:53 Margecany zast. 33 km
  • 15:56 15:57 Margecany 35 km
  • 16:01 Kluknava 40 km
  • 16:04 Richnava 42 km
  • 16:07 16:08 Krompachy 45 km
  • 16:13 Spišské Vlachy 53 km
  • 16:17 Olcnava 57 km
  • 16:20 Vítkovce 59 km
  • 16:22 16:23 Chrasť n.Hornádom 60 km
  • 16:25 16:26 Matejovce n.Hornádom 63 km
  • 16:29 Markušovce 66 km
  • 16:33 Teplička n.Hornádom 70 km
  • 16:38 16:40 Spišská Nová Ves 75 km
  • 16:42 16:43 Smižany 78 km
  • 16:46 16:47 Spišské Tomášovce 82 km
  • 16:49 Letanovce 83 km
  • 16:53 16:54 Vydrník 88 km
  • 16:56 16:57 Spišský Štiavnik 91 km
  • 17:01 17:02 Gánovce 96 km
  • 17:07 Poprad-Tatry 101 km
    • Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; Informácie získate na čísle Kontaktného centra 18 188
    • ide v X,6
    • zjednodušená preprava bicyklov pod dohľadom cestujúceho bez možnosti zakúpenia miestenky pre bicykel
    • vo vlaku je radený vozeň s prípojkou 230 V
    • v označených vozňoch je v cene cestovného bezdrôtové pripojenie k internetu